Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Inne

Działanie parafii pod wezwaniem NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Merytorycznie przygotowana strona internetowa, udzielająca informacji o parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest z entuzjazmem odwiedzana zwłaszcza przez osoby związane z parafią. Można tu znaleźć dużo szczegółowych wiadomości o tym, jak prosperuje takie miejsce. Można znaleźć tutaj dane kontaktowe parafii, a więc adres, maile i numery telefonów. W osobnych podkategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Internauci mają możliwość zaznajomić się z życiem kościoła, jak i z kapłanami, którzy tu mają msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl udostępnia też informacje o poradni przedmałżeńskiej.

Opisane są też grupy i wspólnoty które działają na terenie parafii oraz można oglądać galerię zdjęć z różnych wydarzeń. Wierni mogą dużo dowiadywać się, gdy zajrzą do działu z sakramentami, gdyż każdy z nich będzie opisany. O ile ktokolwiek ma do załatwienia jakieś osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek i w sobotę jest też otwarta od 10 do 12. W dni świąteczne biuro jest zamknięte. Na stronie parafii opublikowane są także odnośniki do istotnych dla katolików stron www.

Można też sprawdzić social media kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało zbudowaniu wspólnoty parafialnej. Witryna mająca charakter informacyjny sprawdza się bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze odbywają się w godzinach: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa cykliczne – Gorzkie Żale odbywają się co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia ukierunkowana jest na to, by każdy miał okazję uczestniczyć. Z tego powodu można oglądać msze w serwisie YouTube.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY