Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka

Atuty wynikające z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK

Korzyści które wynikają z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK przekonują właścicieli firmy do tego, aby wyposażyć się w takie wyjście. Głównie czujniki poziomu paliwa umożliwia skuteczne zarządzanie paliwem. Jest to zrealizowane przez: kontrolowanie stanu paliwa w zbiorniku wraz z zaplanowaniem dostaw, systematyczne sprawdzanie informacji o tankowaniu w aplikacji, precyzyjne rozliczanie rozchodu paliwa a także obniżanie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w takim razie zamówić terminal XTrack, żeby w pełni usprawniać gospodarkę paliwową we własnej firmie.

Zastosowanie tego systemu to zapewnienie stworzenia we własnym miejscu pracy samoobsługowej stacji paliw. Dzięki temu kierowcy z danej firmy spedycyjnej nie będą marnować czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie trzeba również zatrudniać dodatkowego pracownika do obsługi, bo dystrybutor paliwa XTrack funkcjonuje indywidualnie.

Jest to więc nie tylko rozsądne, ale też korzystne cenowo i oszczędzające czas rozwiązanie. Dzięki temu, że rozwiązanie to jest elastyczne, można w dowolny sposób rozbudować system kontroli paliwa i zawsze mieć pewność, że paliwo trafi bezpośrednio tam, gdzie powinno. To, że są takie opcje jak Titan Access daje szansę podpiąć i w dowolny sposób konfigurować z terminalem przykładowo systemy kamer. Jeżeli zbiornik będzie sprawny, kamera zrobi zdjęcia, jakie następnie będą dołączone do raportu samochodu lub kierowcy. W taki sposób można na przykład skontrolować, czy paliwo nie jest przez pracowników pobrane nielegalnie. Zbiornik jest zabezpieczany przed nieautoryzowanym tankowaniem.

Kierowcy posiadają albowiem karty RFID. To właściciel firmy podejmuje decyzję o tym, komu dać uprawnienie oraz ustala limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne lub tygodniowe. Z tego powodu przedsiębiorcy doceniają system głównie za to, że posiadają kompletną kontrolę nad tym, kiedy oraz w jaki sposób pracownik skorzysta z paliwa w przedsiębiorstwie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY