Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Turystyka

Apartament Mechelinki – luksusowe wakacje w małej miejscowości

Apartament Mechelinki gwarantuje luksusowe wakacje w małej miejscowości. Luksusowo wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest zalecane jest dla większej liczby osób, gdyż może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można kontaktować się przez formularz internetowy lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie pytania o rezerwację. Mieszkanie można wynająć na długi czas, o ile jest taka potrzeba.

Wtedy cennik ustalony jest na indywidualnych zasadach. W mieszkaniu umieszczone są: telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, bezpłatny Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon z widokiem. Do wykorzystania pozostaje też zabezpieczony garaż.

Goście przebywający w obiekcie z pociechami chwalą plac zabaw dla dzieci przy apartamencie oraz to, ze nocleg jest darmowy dla dzieci do trzeciego roku życia. Każdy z gości może tutaj przyszykować dla siebie posiłek, pić kawę, zobaczyć film albo przygotować relaksującą kąpiel. Można więc poczuć się jak w domu. Na komfortowych łóżkach można będzie odpoczywać po całym dniu zwiedzania. Osoby praktyczne cenią możliwość płatności kartą albo online.

Właściciele mieszkania mają świadomość, że teraz nad wyraz wiele osób podróżuje z psem lub kotem, a więc  w apartament Mechelinki akceptowane są zwierzęta bez dodatkowej opłaty. Apartament jest przeznaczony dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Mieszkanie w Mechelinkach zlokalizowane jest blisko Rewy oraz Gdyni. Jest to więc świetna alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Duże mieszkanie pozostaje w całości do wykorzystania przez gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY