Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Portal za pomocą jakiego można oddać głos na ptaka roku w kraju

Ptak Roku to serwis za pośrednictwem jakiego można zagłosować na ptaka roku w kraju. W jego obrębie prezentowanych jest 20 gatunków, kandydujących do miana Ptaka Roku 2025 w Polsce. Akcja tego typu ma za zadanie zwracanie akcentu na ptaki polskie, a precyzyjniej na to, w jaki sposób one się prezentują i na ile ważna pozostaje ich ochrona. Można bowiem nie tylko oddać głos, lecz również za pośrednictwem zaprezentowanej witryny dowiadywać się czegoś w temacie wszystkich ptaków. Głosowanie w aktualnej edycji zakończy się w ostatni dzień bieżącego roku minutę przed północą. Strona konkursowa przygotowana jest na bardzo intuicyjnych regułach, wobec czego prędko można brać uczestnictwo w głosowaniu, bez zamartwiania się, że coś przeoczono.

Wystarczy kliknąć w adekwatny baner na stronie głównej, żeby oddać punkty, jak i rozszerzyć swoją wiedzę w temacie gatunków ptactwa, które egzystują na terenie Polski. W edycji Ptak Roku 2025 uczestniczą: bażant, Sylvia borin, Saxicola rubicola, Regulus regulus, coturnix coturnix, słowik rdzawy, Acrocephalus scirpaceus, czajka, jarzębatka, kowalik, Delichon urbicum, Strix aluco, Chroicocephalus ridibundus, Hippolais icterina, Lophophanes cristatus, jerzyk, lerka, potrzos, raniuszek oraz świergotek łąkowy. Zaprezentowany konkurs jest chętnie odczytywany nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie całego świata. Polska edycja co roku jest znacznie popularniejsza.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY