Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Sport

Obuwie do tenisa firmy Yonex

Obuwie do tenisa firmy Yonex chwalą na równi amatorzy, jak i doświadczeni gracze. W punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, jednocześnie w wersji dla kobiet, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, wykonane są z solidnych materiałów i są równocześnie stylowe. Wygodna podeszwa umożliwia komfort gry.

Najchętniej dobierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające sprawną grę na korcie tenisowym. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są w nich zrobione z pianki EVA. Gwarantują świetną amortyzację, a także pozwalają na płynniejsze przenoszenie na kortach. Można je wytypować w dowolnym wzorze. Solidność oraz jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że o wiele więcej osób ceni ich walory oraz z chęcią nosi je na korcie.

Buty cenione są przez graczy początkujących, jak i doświadczonych sportowców. Zapewniają szybką i stabilną pracę nóg. W dodatku, Yonex to marka znana z produkcji wielu innych akcesoriów, z jakich zadowoleni będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, tenis polska i sporo innych produktów powodują, że można zaopatrzyć się w pełni, nabywając wszystkie wyroby, jakie są niezbędne do grania w tenisa lub w badmintona.

Nade wszystko Yonex to marka znana z projektowania ergonomicznych rakiet tenisowych oraz do badmintona. Firma zajmuje się projektowaniem i sprzedaje 3 serie rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry i imponująca siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwala na większą kontrolę gry i ma doskonałą rotację. Posiadając własną preferowaną rakietę Yonex lub też nabywając ją pierwszy raz – będzie się zadowolonym. Cechy rakiety można również omawiać z pracownikami sklepu. Każda rakieta opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Dostępne są także serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY